Prawidłowe przechowywanie żywności potrafi znacznie ułatwić organizację naszego czasu, oszczędzić pieniądze i uchronić przed niepotrzebnym marnowaniem jedzenia. Wszystko to możemy uzyskać poprzez stosowanie w naszym domu pojemników do pakowania próżniowego żywności.


Dlaczego pojemniki próżniowe?

Pojemniki próżniowe dają możliwość znacznie dłuższego przechowywania żywności w postaci świeżej, aromatycznej i pełnowartościowej, aniżeli zwykłe pojemniki bez funkcji zamykania próżniowego. Dzieje się tak dzięki możliwości odprowadzenia z zamkniętego pojemnika tlenu, który jest główną przyczyną psucia się żywności. To właśnie procesy utleniania sprawiają, że jedzenie traci wartości odżywcze, jakość oraz smak. Przechodząc jednak do konkretów, zapraszamy do zapoznania się z tabelką, która obrazuje jak długo produkty codziennego użytku zachowają świeżość, dzięki metodzie pakowania próżniowego.

Co zyskujemy?

Komfort! Każda nowoczesna Pani domu szuka prostych rozwiązań w kuchni, które będą skuteczne i nie zabiorą mnóstwa czasu.

- Ugotuj więcej
Dzięki pakowaniu próżniowemu, gotowanie większej ilości nie wiąże się z koniecznością jedzenia tego samego posiłku przez 3 dni z rzędu! Możesz śmiało podać ugotowaną zupę po 8-12 dniach! Ugotowałaś za dużo makaronu? To nie problem, jego przydatność jesteś w stanie przedłużyć także do 8-12 dni!

- Nie marnuj jedzenia
Problem „resztek”, a więc tego co zostało niezjedzone, „zeschnie” się i straci walory estetyczne i smakowe już nie jest problemem. Kanapki, wędliny czy sery z półmiska po rodzinnej imprezie, wszystko to dzięki pakowaniu próżniowemu nie zmarnuje się, a co więcej nie zmusi nas do tego aby spożywać je w przeciągu następnego dnia – „żeby się nie popsuło”.

- Problem z pieczywem?
Trwałość, przydatność do spożycia chleba / bułek przedłuża się z 2-3 dni do 7-8 dni. Wystarczy, że zapakujesz je w pojemnikach próżniowych.

- Jedz zdrowo!
Pakowanie próżniowe znacznie wydłuża przydatność / pełnowartościowość owoców i warzyw.

- Bądź gotowa na niespodziewanych gości!
Zapakowane w pojemniku próżniowym ciasto upieczone w sobotę, będzie nadal świeże i aromatyczne w trakcie tygodnia, kiedy odwiedzą Cię niespodziewani goście!

Zaproś tę nowoczesną, modną i docenianą metodę przechowywania żywności
do swojego domu!

Proponujemy dwie linie pojemników - Premium oraz Eko-Vacuum lub uniwersalne pokrywki na własne naczynia. Sam zdecyduj, które rozwiązanie jest dla Ciebie!

Pojemniki próżniowe Premium
Pojemniki próżniowe Eko-Vacuum
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Szybko, czysto, bezpiecznie!

Zamknięcie pojemnika próżniowego przy pomocy ręcznej pompki to jedynie chwila. W żaden sposób nie utrudni to nam gospodarowania naszą kuchnią. Pojemniki są łatwe w utrzymaniu czystości i ponadto, mogą wręcz stanowić ozdobę naszej kuchni.

Pakowarki próżniowe LAVA

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.