Pakowarki próżniowe Premium

Pakowarki próżniowe Premium

Pakowarka PERFETTA z funkcją marynowania

1 549,00 zł
W komplecie: 1 x rolka folii moletowanej 30 cm x 3 m | 5 x worek 20 x 30 cm | przewód do zamykania pojemników i akcesoriówPROMOCJA: Dopłać 1 zł i zamów w zestawie z dodatkową przystawką do zamykania słoików! szerokość listwy zgrzewającej: 30 cm funkcja zamykania pulsacyjnego funkcja marynowania regulacja czasu zgrzewania wbudowane miejsce na rolkę folii...
Pakowarki próżniowe z funkcją marynowania

Zgrzewarka próżniowa MAXIMA 2

1 299,00 zł
W komplecie: 1 rolka folii moletowanej 30 cm x 3 m | 5 x worek moletowany 20 x 30 cm | przewód do zamykania pojemników i akcesoriów Magic Vac | praktyczny nożyk do folii Magic Cutter | polska instrukcja PROMOCJA: Dopłać 1 zł i zamów w zestawie z dodatkową przystawką do zamykania słoików! półprofesjonalne urządzenie wydajna podwójna pompa 18 l/min....
Pakowarki próżniowe Premium

Zgrzewarka listwowa V.200 Premium

2 119,00 zł
5 lat gwarancji*  |  20 lat dostępności części zamiennych  |  Darmowa wysyłka Zamów samo urządzenie lub w atrakcyjnym zestawie. *dla osób prywatnych. Gwarancja dla firm wynosi 2 lata.
Pakowarki próżniowe Premium

Pakowarka próżniowa V.300 Premium

2 439,00 zł
5 lat gwarancji*  |  20 lat dostępności części wymiennych  |  Darmowa wysyłka Zamów samo urządzenie lub w atrakcyjnym zestawie. *dla osób prywatnych. Gwarancja dla firm wynosi 2 lata.
Zestaw do pakowania próżniowego i marynowania PERFETTA Zestaw do pakowania próżniowego i marynowania PERFETTA 2
  • -118,00 zł
Pakowarki próżniowe z funkcją marynowania

Zestaw do pakowania próżniowego i marynowania PERFETTA

MV V272PK1 set2
1 699,00 zł 1 817,00 zł
W komplecie: 1 x rolka folii moletowanej 30 cm x 3 m  5 x worek 20 x 30 cm przewód do zamykania pojemników i akcesoriów przystawka do zamykania szklanych słoików pojemnik próżniowy kwadratowy Executive 2,5 l
Zestaw do pakowania próżniowego LAVA Premium BLACK Zestaw do pakowania próżniowego LAVA Premium BLACK 2
  • -150,00 zł
Zestawy z pakowarką

Zestaw do pakowania próżniowego LAVA Premium BLACK

VL0300B set 2
3 016,90 zł 3 166,90 zł
5 lat gwarancji*  |  20 lat dostępności części zamiennych  |  Darmowa wysyłka *dla osób prywatnych. Gwarancja dla firm wynosi 2 lata. W zestawie z pakowarką: 1 x worki moletowane R-vacuum 15 x 30 cm (50 szt.) 1 x worki moletowane R-vacuum 20 x 30 cm (50 szt.) 1 x przystawka do zamykania pojemników, pokrywek i akcesoriów LAVA 1 x przystawka do zamykania...
Zestaw do pakowania...
  • -118,00 zł
Pakowarki próżniowe z funkcją marynowania

Zestaw do pakowania próżniowego z funkcją marynowania Maxima 2

MV VD50PK2 set2
1 449,00 zł 1 567,00 zł
W komplecie: 1 x rolka folii moletowanej 30 cm x 3 m  5 x worek 20 x 30 cm przewód do zamykania pojemników i akcesoriów przystawka do zamykania szklanych słoików pojemnik próżniowy kwadratowy Executive 2,5 l
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Pakowarki próżniowe Premium to urządzenia o podwyższonej jakości i zwiększonej funkcjonalności, które z powodzeniem można eksploatować zarówno w domu, jak i małej gastronomii. Po sprzęt z tej grupy powinny sięgnąć rodziny, myśliwi, wędkarze i wszyscy, którzy chcą wszechstronniej wykorzystywać technologię pakowania próżniowego w swoim gospodarstwie domowym.

W tej kategorii znajdziesz ulepszone wersje podstawowej serii zgrzewarek niemieckiej marki LAVA, cenionej za wysoką jakość i bezawaryjność swojego sprzętu. Wszystkie modele Premium wyróżniają się świetnymi parametrami oraz dużą funkcjonalnością.

  • Wysoka wydajność pompy – 35 litrów na 1 minutę – zapewnia bardzo szybką i sprawną pracę, a to z kolei przekłada się na perfekcyjną ochronę dla tak zamkniętej żywności.
  • Podwójny zgrzew – Jedno zamknięcie to aż 2 spoiwa obok siebie, które razem dają lepszą gwarancję doskonałej szczelności.
  • Możliwość regulacji czasu zgrzewania – umożliwia korzystanie z szerszej gamy woreczków, do których grubości łatwiej dostosować parametry zgrzewania.
  • Solidność i wytrzymałość – urządzenia nadają się do pracy ciągłej, oferując nawet 1000 zgrzewów pod rząd bez przegrzania.
  • Dostępność części zamiennych nawet 20 lat od zakupu – kupno pakowarki LAVA to z pewnością inwestycja na długie lata! Wszystkie eksploatacyjne elementy urządzenia będą dla Ciebie dostępne.

Pakowaczki pracują w trybie ręcznym i automatycznym (model V.100 Premium wyłącznie w trybie ręcznym). Na swoim wyposażeniu posiadają przystawkę do zamykania pojemników i naczyń z użyciem uniwersalnych pokrywek. Dla chętnych producent oferuje coś absolutnie fenomenalnego, czyli przystawkę do pakowania próżniowego zwykłych słoików. Wykorzystanie ich w kuchni to ekonomiczny i ekologiczny sposób na bezpieczne przechowywanie zup, sosów, marynat, makaronów, bakalii, suszonych grzybów czy świeżych soków.

Optymalne rozwiązanie dla małych firm gastronomicznych oraz domowych kuchni. Wysokiej jakości urządzenia do pakowania próżniowego to długoletnia inwestycja, która zapewnia wiele ważnych korzyści. W serii Premium występują także wyjątkowe modele urządzeń, w limitowanej edycji kolorystycznej białej lub czarnej. Sprzęt firmy LAVA objęty jest pięcioletnią gwarancją dla każdego prywatnego zakupu. W razie pytań, prosimy o kontakt, a po umówionym spotkaniu, zapraszamy do obejrzenia wybranych modeli.

Ciekawą propozycją niniejszej grupy jest zgrzewarka próżniowa włoskiej marki MAGIC VAC - model PERFETTA. Wyróżnia ją z pozostałych wbudowany nożyk do folii, którą wygodnie umieszczamy w samym urządzeniu, a także funkcja marynowania. Zapraszamy do zapoznania się z większą ilością szczegółów.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania