Folie w rękawie

Produkty Vesta Precision

Folia biodegradowalna moletowana w rolkach VestaEco

VP SS-118201
134,16 zł
Cena za 2 rolki o szerokości 28 cm i długości 6 m każda. zaprojektowane i przetestowane w USA wykonana z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Folie do zgrzewarek próżniowych służą do produkcji worków o odpowiadającej nam długości. Dzięki tej możliwości, jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać materiał do pakowania próżniowego. Szczególnie przydatne w sytuacji gdy wielkość obiektów, które zamykamy przy użyciu zgrzewarek, jest zmienna. Nasza folia moletowana w rękawie ma powierzchnię strukturyzowaną, jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, odpowiednia do zamrażania i gotowania sous vide, a także stosowania w mikrofalówce. Bardzo wytrzymała i odporna na rozdarcia. Występuje w 6-metrowych rolkach, w kilku praktycznych szerokościach do wyboru. Produkt ten stanowi atrakcyjną alternatywę dla gotowych worków, których wymiary nie zawsze nam odpowiadają.

Extra mocna folia

Jeśli stoisz przed zadaniem pakowania próżniowego produktów o ostrych krawędziach i obawiasz się o szczelność opakowania - wypróbuj extra mocną folię ES-Vac, której grubość wynosi aż 160 mic. Ta szczególnie wytrzymała i mocna folia poradzi sobie z wieloma sytuacjami.  W razie potrzeby możemy dodatkowo wspomóc się specjalnym płótnem, stosowanym miejscowo na najbardziej narażone na przebicia miejsca.

Biodegradowalna folia w rolce do pakowarek

Naszą szczególną propozycją są rękawy z folii biodegradowalnej, wytworzonej ze źródeł roślinnych, ulegającej całkowitej biodegradacji. Innowacyjne rozwiązanie pozwala na ograniczenie problemu jednorazowych opakowań foliowych. W 100% przyjazne dla środowiska folie cieszą się dużym entuzjazmem. Folie te są bardzo wytrzymałe i nadają się do wszystkich zastosowań, także gotowania sous vide. 

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.