Chłodziarki do zwierzyny

Chłodziarki do zwierzyny

Wanienki ze stali nierdzewnej

248,56 zł
Wanienka ze stali nierdzewnej jest na wyposażeniu chłodni LU4500, LU7000 oraz LU9000. Modele LU10000 oraz LU11000 nie posiadają wanienki w zestawie.
Chłodziarki do zwierzyny

Półka do podwieszania wędlin

161,20 zł
Półka przeznaczona jest do zastosowania w chłodniach myśliwskich: LU4500, LU7000 lub LU9000. Produkt z wydłużonym czasem realizacji. Skontaktuj się ze Sprzedawcą w sprawie terminu dostawy.
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Każdy myśliwy wie, jak ważne jest odpowiednie przechowywanie upolowanej fauny: saren, dzików czy jeleni.Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i prezentujemy specjalne chłodziarki do zwierzyny, które umożliwiają stworzenie perfekcyjnych warunków umożliwiających odpowiednie kruszenie dziczyzny.

Chłodnie myśliwskie wyposażone są w innowacyjne technologie, takie jak np. specjalna instalacja Turbo System, która odpowiada za optymalne, efektywne zmniejszanie temperatury. Z kolei wbudowana funkcja LaPlus umożliwia prawidłową cyrkulację i utrzyma wymaganą wilgotność. Dzięki LWS-Tronic możemy ustawić potrzebną temperaturę i przechować zwierzynę przez dłuższy czas, pozwalając jej dojrzeć.

Posiadamy modele mniejsze, przystosowane do 2 sztuk dziczyzny, jak i większe, mogące pomieścić nawet 6 sztuk. Urządzenia są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej i charakteryzuje je małe zużycie energii.

Skontaktuj się z nami w razie wątpliwości i pytań – profesjonalnie doradzimy i pomożemy.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.