Produkty Vesta Precision

Pojemniki próżniowe Vesta Vac Pojemniki próżniowe Vesta Vac 2
Obecnie brak na stanie
Pojemniki próżniowe Premium

Zestaw 3 pojemników próżniowych Vesta Vac

VP YJS-SET
369,00 zł
Cena za zestaw 3 pojemników. Każdy pojemnik posiada oddzielne oryginalne opakowanie. W zestawie nie ma pompki. Należy ją zamówić osobno lub korzystać ze wskazanych pakowarek próżniowych. Zamykane z użyciem pakowarek próżniowych: Vesta MAGIC VAC LAVA (wymaga posiadania dodatkowego przewodu do zamykania) lub elektrycznej pompki Vesta.
83,70 zł 93,00 zł
Cena za opakowanie 50 sztuk. woreczki z moletowaniem zaprojektowane i przetestowane w USA wykonane z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide Wybierz rozmiar woreczka z poniższej listy:
Produkty Vesta Precision

Folia biodegradowalna moletowana w rolkach VestaEco

VP SS-118201
120,74 zł 134,16 zł
Cena za 2 rolki o szerokości 28 cm i długości 6 m każda. zaprojektowane i przetestowane w USA wykonana z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Marka Vesta Precision to innowacyjna linia produktów, związana z technologią przechowywania próżniowego oraz precyzyjnego gotowania. Ponad 25-letnie doświadczenie, a także obszernie prowadzone badania pozwoliły osiągnąć absolutnie unikalne i opatentowane rozwiązania z szeregiem akcesoriów. Vesta Precision to funkcjonalność i nowe możliwości, zarówno w profesjonalnej, jak i amatorskiej kuchni. W ofercie znajdziecie urządzenia do pakowania próżniowego, w tym jedyną w swoim rodzaju pionową pakowarkę do płynów. Szereg zróżnicowanych worków i folii pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie do przechowywania żywności. Pozostałe akcesoria doskonale wspierają codzienne korzystanie z technologii.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania