Produkty Vesta Precision

Produkty Vesta Precision

Worki gładkie biodegradowalne VestaEco

92,56 zł
Cena za opakowanie 50 sztuk. zaprojektowane i przetestowane w USA wykonane z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide
93,00 zł
Cena za opakowanie 50 sztuk. woreczki z moletowaniem zaprojektowane i przetestowane w USA wykonane z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide Wybierz rozmiar woreczka z poniższej listy:
Produkty Vesta Precision

Folia biodegradowalna moletowana w rolkach VestaEco

VP SS-118201
134,16 zł
Cena za 2 rolki o szerokości 28 cm i długości 6 m każda. zaprojektowane i przetestowane w USA wykonana z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide
Pompka elektryczna Vesta + torebki próżniowe Pompka elektryczna Vesta + torebki próżniowe 2
  • -8,00 zł
228,08 zł 236,08 zł
Cena za zestaw: 1 x elektryczna pompka próżniowa15 x torebka próżniowa z wentylem i struną o wymiarach 20 x 30 cm Produkt z wydłużonym czasem dostawy. Więcej informacji u Sprzedawcy.
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Marka Vesta Precision to innowacyjna linia produktów, związana z technologią przechowywania próżniowego oraz precyzyjnego gotowania. Ponad 25-letnie doświadczenie, a także obszernie prowadzone badania pozwoliły osiągnąć absolutnie unikalne i opatentowane rozwiązania z szeregiem akcesoriów. Vesta Precision to funkcjonalność i nowe możliwości, zarówno w profesjonalnej, jak i amatorskiej kuchni. W ofercie znajdziecie urządzenia do pakowania próżniowego, w tym jedyną w swoim rodzaju pionową pakowarkę do płynów. Szereg zróżnicowanych worków i folii pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie do przechowywania żywności. Pozostałe akcesoria doskonale wspierają codzienne korzystanie z technologii.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.