Worki moletowane

Worki moletowane

Worki do steków - zestawy

207,95 zł 223,60 zł
Każdy komplet zawiera: worki do dojrzewania wołowiny A-vac (4 sztuki) worki moletowane extra mocne 250 x 300 mm DRY AGER (50 sztuk) do pakowarek próżniowych. Szczegółów szukaj w tabeli rozmiarów.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Woreczki moletowane stosowane są podczas pakowania próżniowego żywności z użyciem zgrzewarek listwowych. Pokryte na jednej ściance strukturą, umożliwiają sprawne usunięcie powietrza ze środka przez popularne pakowarki. Oferujemy worki wykonane z bezpiecznej w kontakcie z żywnością, wysokiej jakości folii, która nadaje się zarówno do mrożenia, jak i poddawania wyższej temperaturze. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dobrać optymalne rozwiązanie i cieszyć się wygodnym użytkowaniem. Oferujemy bardzo dobrej jakości woreczki Eko-Vacumm i folie o podwyższonych standardach R-Vacuum. W szczególnych przypadkach wymagających użycia grubszej folii, proponujemy extra mocne worki RS-Vacumm.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.