Worki i folie do pakowarek

Czarne worki do pakowarek B-Vac Czarne worki do pakowarek B-Vac 2
  • -9,10 zł
Worki moletowane

Czarne worki moletowane B-Vac

VL0632
130,90 zł 140,00 zł
Opakowanie: 50 sztuk Wymiar: 25 x 35 cm folia moletowana mocne - grubość 120 µ kolor: czarny / transparentny
Woreczki do gotowania sous vide

Worki próżniowe R-Vacuum

59,90 zł
worki moletowane jakości Premium grubość: 95µm sprzedawane, w zależności od wymiaru, po 50 lub 100 sztuk PROMOCJA - Rozmiar 34 x 50 cm (-25% ceny) Wybierz rozmiar woreczków z poniższej listy:
Worki do dojrzewanie mięsa

A-vac zestaw MIX

VL0555
67,50 zł
Zestaw obejmuje: 2 x worek o rozmiarze 200 x 300 mm - dedykowane do porcji: 1-2 kg mięsa2 x worek o rozmiarze 250 x 550 mm - dedykowany do porcji: 2-5 kg mięsa
Worki do dojrzewanie mięsa

A-vac 250 x 400 mm (O)

VL0558
82,50 zł
Zestaw obejmuje 4 worki o rozmiarze 250 x 400 mmDedykowane do porcji: 1,5-4 kg mięsa
Pokazano 1-24 z 58 pozycji

Jakie worki i folie do pakowarek?

Rodzaj folii do pakowania próżniowego dobieramy ze względu na typ posiadanej pakowarki. Najbardziej popularne urządzenia w gospodarstwach domowych - pakowarki listwowe - współpracują z woreczkami moletowanymi, posiadającymi konieczną strukturę. Worki gładkie natomiast to rozwiązanie dedykowane do tzw. "komorówek". Brak moletowania nie przeszkodzi w tym wypadku w prawidłowym usunięciu powietrza z wnętrza opakowania.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości worki i folie próżniowe do zgrzewarek listwowych i komorowych. Szczelne i odporne na rozdarcia, zapewniają długi okres trwałości i świeżości przechowywanych produktów. Bezpieczne w kontakcie z żywnością. Worki do pakowania próżniowego są wygodne w użytkowaniu, a bogaty wybór rozmiarów pozwala dobrać optymalne rozwiązanie dla własnych potrzeb. W ofercie zarówno woreczki gładkie, jak i moletowane. Folie do pakowania próżniowego są bardzo praktyczne, gdyż umożliwiają docinanie worków z rolki o takiej długości, jaką akurat potrzebujemy. W naszym sklepie znajdą Państwo folie o różnej szerokości oraz grubości.

  • Specjalną grupą produktów są także woreczki do gotowania sous vide - a więc te, które mogą być wykorzystywane w znanej metodzie przyrządzania potraw w niskich temperaturach. Tego rodzaju folie muszę spełniać wyższe wymagania odnośnie bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością. Dla wygody naszych Klientów, wszystkie adekwatne propozycje zgrupowaliśmy w jednym miejscu.

  • Godną uwagi kategorią produktów są worki próżniowe biodegradowalne, wytwarzane ze źródeł roślinnych, w pełni przyjazne dla środowiska. Mocne i wytrzymałe na tyle, aby nie posiadały ograniczeń co do możliwych zastosowań. VestaEco to innowacyjne rozwiązanie cieszące się dużym entuzjazmem w walce z problemem jednorazowych opakowań foliowych.

  • Posiadając pakowarkę próżniową, możemy także rozpocząć przygodę z samodzielnym dojrzewaniem wołowiny, dzięki profesjonalnym membranowym woreczkom A-vac. Odpowiednio zamknięte i przechowywane zgodnie z instrukcją w zwykłej lodówce, zapewniają wspaniałe efekty kulinarne.

  • Nasz sklep posiada szeroką gamę opakowań aluminiowych, wykorzystywanych w technologii pakowania próżniowego. Będą to torebki typu doypack, strunowe, antystatyczne, czy chroniące przed światłem. Bogaty wybór rozmiarów sprawia, że znajdują one wszechstronne zastosowanie w różnorakich branżach.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania