Co to jest wilk do mięsa?

Czym jest tajemniczo brzmiący wilk do mięsa i dlaczego w pewnych sytuacjach warto po niego sięgać? Poznaj zalety i możliwości wilków gastronomicznych.

Czytaj dalej
0 komentarze
310 odsłony

Pojemniki próżniowe Executive - dlaczego warto?

Czym wyróżnia się linia pojemników Executive od Magic Vac? Poznaj ich zalety i właściwości. Jak nietypowo możesz je wykorzystać?

Czytaj dalej
0 komentarze
571 odsłony

Co to jest metoda wypierania wodą w gotowaniu sous vide?

Czy można gotować sous vide bez posiadania pakowarki próżniowej? Jak inaczej prawidłowo zamknąć żywność w woreczku. Zobacz, które opakowania sprawdzą się do tego celu.

Czytaj dalej
0 komentarze
393 odsłony

Co warto mieć w kuchni myśliwego?

Kuchnia myśliwego bywa bardziej wymagająca i oczekuje obecności profesjonalnych urządzeń i wysokiej jakości narzędzi. Obróbka dziczyzny i jej przechowywanie bez utraty walorów smakowych to ważny cel każdego myśliwego!

Czytaj dalej
0 komentarze
318 odsłony

3 akcesoria do pakowarki próżniowej, które warto rozważyć!

Pakowarka próżniowa zamykająca żywność w woreczki może zyskać wiele funkcjonalności, których się nie spodziewasz. Te 3 akcesoria to jedne z ciekawszych propozycji, jakie warto rozważyć podczas zakupu.

Czytaj dalej
0 komentarze
179 odsłony

Co można pakować próżniowo

Zastanawiasz się przy jakich produktach spożywczych sprawdzi się pakowanie próżniowe? Zobacz jak bardzo praktyczna i wszechstronna jest to metoda przechowywania.

Czytaj dalej
0 komentarze
1318 odsłony

Pakowanie próżniowe w trybie pulsacyjnym - co to znaczy?

Tryb pulsacyjny, charakterystyczny dla wybranych pakowarek marki MAGIC VAC, to wygodna kontrola pracy urządzenia. Sprawdź w jakich sytuacjach docenisz tą praktyczną funkcję.

Czytaj dalej
0 komentarze
531 odsłony

Jak szybko zamarynować mięso?

Sprytne i zarazem proste sposoby na szybkie marynowanie mięsa. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, wykorzystaj do tego próżnie! Doskonały efekt gwarantowany.

Czytaj dalej
0 komentarze
932 odsłony

Zgrzewarka próżniowa - czy warto?

Wciąż zastanawiasz się czy inwestycja w pakowarkę próżniową to dobry pomysł? Poznaj korzyści, jakie mogą płynąć z jej posiadania. Postaw na funkcjonalny model zgrzewarki!

Czytaj dalej
0 komentarze
2142 odsłony

Jaka patelnia do steków?

Poszukujesz dobrej patelni do steków? Zobacz na co zwracać uwagę i poznaj rozwiązanie od najlepszych. Marka DRY AGER oferuje absolutnie unikalny produkt.

Czytaj dalej
0 komentarze
1292 odsłony

Magic Vac: CHAMPION - recenzja

Praktyczne informacje dotyczące użytkowania modelu CHAMPION - pakowarki próżniowej dla domu. Jak sprawdza się włoska marka Magic Vac i co specjalnego posiada opisywany model.

Czytaj dalej
0 komentarze
239 odsłony

Pakowanie próżniowe - jak długo można przechowywać żywność?

Zastanawiasz się ile zyskujesz czasu poprzez pakowanie próżniowe żywności? Śmiało odpowiadamy - wiele! Na tyle dużo, by uchronić się przed niechcianym marnowaniem żywności i z odpowiednim wyprzedzeniem przyrządzać swoje posiłki. Poznaj więcej szczegółów.

Czytaj dalej
0 komentarze
84547 odsłony
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania