Akcesoria do Sous Vide

Akcesoria do Sous Vide

Wanna Sous Vide z deklem

LX0027
249,00 zł
Wanna z deklem i otworem na cyrkulator. Idealnie dopasowana do cyrkulatora LX.20 Stick. Uwaga: wanna widoczna na filmie ma pojemność 22 litrów.
Akcesoria do Sous Vide

Zestaw akcesoriów do sous vide z wanną

LV-SVSET
419,60 zł 524,50 zł
W zestawie: wanna do sous vide 12L wiszący rozdzielacz do woreczków worki R-vac 16 x 25 cm (50 szt.) worki R-vac 15 x 30 cm (50 szt.) worki R-vac 20 x 30 cm (50 szt.) Zestaw nie obejmuje cyrkulatora do gotowania sous vide.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Gotowanie metodą sous vide, początkowo znane wyłącznie z dobrych restauracji, coraz częściej trafia do domowych kuchni. Technologia gotowania w niskich temperaturach pozwala osiągać wyjątkowe efekty kulinarne i cieszyć się zdrowymi daniami. Oferujemy praktyczne akcesoria, które ułatwiają i usprawniają ten proces, czyniąc go jeszcze bardziej wygodnym, także w domowej kuchni. Wśród proponowanych akcesoriów znajdziesz:

  • Wanny do gotowania sous vide – niezwykle praktyczne i wygodne, umożliwiają przyrządzanie większej ilości porcji jednocześnie. Oferowane przez nas wanny są dodatkowo wyposażone w dekiel, wpływający korzystnie na utrzymanie poziomu wody i jej równomierną temperaturę.
  • Rozdzielacze do woreczków – Świetne rozwiązanie pozwalające na optymalne ułożenie woreczków, tak aby każdy z nich miał swobodne miejsce wokół siebie. To ważne, aby podczas gotowania, opakowania nie miały ze sobą styczności. Posiadając taki rozdzielacz, możesz optymalnie gospodarować przestrzenią w swojej wannie.
  • Kulki do sous vide – jeśli posiadasz wannę bez dekla, warto zastosować specjalne kulki izolacyjne, które utrzymując się na powierzchni tworzą sprawną izolację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie odparowuje w trakcie gotowania.
  • Pakiety woreczków do gotowania sous vide - to nie bez znaczenia, jakie woreczki wykorzystujemy do pakowania próżniowego żywności pod obróbkę termiczną. Folia musi spełniać określony normy bezpieczeństwa.
  • Taśma uszczelniająca do sondy – jeśli korzystasz z sondy mierzącej temperaturę przyrządzanej potrawy, produkt ten przyda się na miejsce wprowadzenia igły. Sprytne i przydatne rozwiązanie.

Nasz sklep oferuje sprawdzone i bardzo funkcjonalne produkty, związane z technologią gotowania sous vide. Niezależnie czy rozpoczynasz swoją przygodę kulinarną, czy chcesz usprawnić swoje rozwiązania – warto zapoznać się z tymi propozycjami! Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania