Worki biodegradowalne

93,00 zł
Cena za opakowanie 50 sztuk. woreczki z moletowaniem zaprojektowane i przetestowane w USA wykonane z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide Wybierz rozmiar woreczka z poniższej listy:
Produkty Vesta Precision

Folia biodegradowalna moletowana w rolkach VestaEco

VP SS-118201
134,16 zł
Cena za 2 rolki o szerokości 28 cm i długości 6 m każda. zaprojektowane i przetestowane w USA wykonana z surowców odnawialnych, ulegających rozkładowi pakowanie próżniowe | mrożenie | gotowanie sous vide
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Worki biodegradowalne do pakowania próżniowego - Nowość

Worki i folie do pakowania próżniowego biodegradowalne to certyfikowana linia produktów, która rozwiązuje problem tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Lata badań i testów pozwoliły na stworzenie rozwiązania, które jest wytwarzane ze źródeł roślinnych. Biodegradowalne i w pełni przyjazne dla środowiska worki VESTA ECO są przy tym mocne i wytrzymałe, odpowiednie także do gotowania metodą sous vide.

W ofercie znajdziesz zarówno folie gładkie, jak i moletowane, dedykowane do pakowarek listwowych. Dostępność zarówno gotowych woreczków jak i folii w rękawie sprawia, że bez trudu dobierzesz optymalne rozwiązanie.

Proponowane woreczki przeszły szereg badań i testów potwierdzających biodegradację i prawidłowy rozkład. Nie posiadają w swoim składzie toksycznych chemikaliów, metali ciężkich i fluoru. Stosując je w swojej kuchni dbasz nie tylko o świeżą żywność, której nie marnujesz, ale i środowisko.

Innowacyjne rozwiązanie dla technologii pakowania próżniowego

Pakowanie próżniowe żywności to znany i powszechnie stosowany sposób na bezpieczne i dłuższe przechowywanie żywności. Zamknięty w woreczku próżniowym i zamrożony produkt spożywczy przez wydłużony czas nie traci swoich wartości odżywczych i walorów smakowych. Nic dziwnego, że metoda ta mocno rozprzestrzeniła się nie tylko w gastronomii, ale także w prywatnych gospodarstwach domowych. Jej popularność wpłynęła na wzrost sprzedaży folii i worków do pakowania próżniowego, co nie pozostaje obojętne dla naszego środowiska. Worki VESTA ECO to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy głośno mówią o niechęci do plastikowych opakowań jednorazowego użytku.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania