Worki i pokrowce próżniowe

Worki i pokrowce próżniowe

Pokrowiec próżniowy pod łóżko

WE7450023100
150,00 zł
Wymiary worka: 130 x 75 x 40 cm Wymiary pokrowca [dł. x wys. x szer.]: 105 x 45 x 15,5 cm
Zestaw 5 worków próżniowych na odzież z pompką Zestaw 5 worków próżniowych na odzież z pompką 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Worki i pokrowce próżniowe

Zestaw 5 toreb próżniowych na odzież z ręczną pompką

WE52631100
130,00 zł
Zestaw obejmuje: - 3 torby o wymiarze 40 x 60 cm [szer. x wys.] - 2 torby o wymiarze 50 x 70 cm [szer. x wys.] - ręczna pompka o wymiarze 23 x 10 x 4,5 cm
Worki i pokrowce próżniowe

Duży zestaw 6 worków na odzież

WE52630100
159,00 zł
W zestawie: - 3 torby o wymiarze [szer. x dł.]: 90 x 55 cm - 3 torby o wymiarze [szer. x dł.]: 80 x 100 cm
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Pakowanie próżniowe odzieży

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań do przechowywania odzieży, pościeli, kocy, a nawet przedmiotów. Produkty mają na celu nie tylko ich skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, ale także znaczącą oszczędność miejsca. Używanie worków próżniowych pozwala na zachowanie porządku w szafach i garderobie. Worki na ubrania odsysane są szczególnie doceniane, gdy koniecznością jest schowanie czegoś w piwnicy lub na strychu.

Mocne worki próżniowe na ubrania

Postaw na jakość, gdyż ma ona znaczący wpływ na szczelność i wytrzymałość worków. Oferowane produkty, dedykowane są do wielokrotnego użytkowania. Doskonale sprawdzą się na zabezpieczanie odzieży sezonowej, podmieniając przechowywaną zawartość wiosną i jesienią. Worki próżniowe do przechowywania ubrań, pościeli stanowią doskonałą ochronę przed działaniem kurzu, moli, wilgoci, a także przed nieprzyjemnym zapachem. Główną zaletą worków jest oszczędność miejsca, do 75% objętości, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej zorganizować przestrzeń w szafie.

Sprytne rozwiązanie w podróż

Torby próżniowe doskonale sprawdzą się w każdej podróży, kiedy zależy nam na pojemności bagażu. Warto wziąć pod uwagę worki zamykane ręczną pompką, a nie standardowym odkurzaczem. Zajmuje ona niewiele miejsca, dzięki czemu mamy pewność, że zamkniemy swoje ubrania także przed powróżą powrotną.

Worki w rozmiarze XXL

Posiadamy rozwiązania, które pozwolą przechować nawet bardzo duże przedmioty. Przestrzenne torby pomieszczą wózek dziecięcy, materace, tapicerkę ogrodową itp. W praktyce skutecznie je chronią i zabezpieczają. W ofercie posiadamy także praktyczne pokrowce próżniowe, idealne na pościel i koce, a także wygodne worki z wieszakiem. Pierwsze z łatwością przechowasz pod łóżkiem, drugie w szafie lub garderobie. Dla tych, którzy nie posiadają tradycyjnego odkurzacza, proponujemy zestawy z ręczną pompką lub rolowane worki.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania