Właścicielem sklepu internetowego www.vacus.pl jest Firma Chris z siedzibą w Krakowie. Firma od wielu lat zbiera wiedzę i doświadczenia związane z technologią pakowania próżniowego, by móc oferować tylko sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. 

Każdy Klient uzyska potrzebne informacje a także doradztwo w zakresie poszukiwanego rozwiązania. Zespół Vacus.pl dokłada wszelkich starań aby realizacje wszystkich zamówień przebiegały sprawnie i w jak najkrótszym czasie. 

Firma w swojej ofercie posiada najwyższej jakości urządzenia do pakowania próżniowego i gotowania sous vide znanej i cenionej, niemieckiej marki La.va, które obejmuje aż 5 letnią gwarancją, bez konieczności dopłaty. Bogaty wybór modeli pozwala dokonać satysfakcjonującego zakupu zarówno do użytku domowego, małej firmy jak i dużego przedsiębiorstwa.

Obok profesjonalnych pakowarek w sklepie vacus.pl znajdziecie Państwo bogaty wybór pojemników próżniowych, podzielonych na dwie główne kategorie jakościowe. Seria Premium charakteryzuje się podwyższonym standardem i najwyższej jakości materiałem, co przekłada się na zwiększoną wytrzymałość, odporność i możliwość uzyskania najlepszych efektów przechowywania.

Linia pojemników ekonomicznych to znana i lubiana seria produktów w przystępnej cenie, idealna do codziennego użytkowania, utrzymywania świeżości a także porządku w kuchni.

Firma Chris, będąca na bieżąco z nowinkami w technologii pakowania próżniowego, proponuje także liczne akcesoria, mające na celu przedłużanie przydatności do spożycia z zachowaniem pełni wartości spożywczych, smaku i zapachu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty VACUS.pl?

- 5 lat gwarancji na urządzenia do pakowania próżniowego LaVa bez ukrytych dopłat

- profesjonalna obsługa Klienta i doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania

- pomoc i doradztwo także po dokonaniu zakupu, dotyczące obsługi urządzenia i stosowania różnego rodzaju opakowań

- możliwość umówienia się na spotkanie prezentacyjne sprzętu w naszej siedzibie w Krakowie

- możliwość odbioru osobistego (po umówieniu) w naszej siedzibie w Krakowie

- zadowolenie Klientów stawiane jest na pierwszym miejscu

- jedyne takie rozwiązanie: pakowarki próżniowe wykonujące dwa a nawet trzy zgrzewy.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania