Akcesoria do pakowarek

Akcesoria do pakowarek

Przystawka do wekowania słoików

VL0193
119,00 zł
Oferowane przystawki do zamykania słoików pasują do każdej pakowarki próżniowej LAVA lub dowolnej pakowarki MAGIC VAC.Podczas zamawiania zaznacz odpowiednią markę posiadanego urządzenia! (przystawki się różnią!)
Pojemniki próżniowe kwadratowe Pemium Pojemniki próżniowe kwadratowe Pemium 2
Obecnie brak na stanie
Pojemniki próżniowe Premium

Pojemniki próżniowe - kwadratowe

93,00 zł
Pojemność Wymiary Nr art. 650 ml 120 x 130 x 105 mm VL0060 1000 ml 120 x 130 x 145 mm VL0063 1650 ml 205 x 125 x 105 mm VL0066 2000 ml 155 x 150 x 155 mm VL0058
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Pokrywka próżniowa LAVA - F

VL0085
159,90 zł
Odpowiednia do mis, naczyń, garnków o średnicy od 23,8 do 28 cm. Zamykana przy użyciu pompki próżniowej (należy ją zamówić oddzielnie) lub dowolnej pakowarki LAVA.
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Pokrywka próżniowa LAVA - E

VL0084
145,90 zł
Odpowiednia do mis, naczyń, garnków o średnicy od 20,4 do 23,7 cm. Zamykana przy użyciu pompki próżniowej (należy ją zamówić oddzielnie) lub dowolnej pakowarki LAVA.
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Pokrywka próżniowa LAVA - D

VL0083
119,00 zł
Odpowiednia do mis, naczyń, garnków o średnicy od 16 do 20,3 cm. Zamykana przy użyciu pompki próżniowej (należy ją zamówić oddzielnie) lub dowolnej pakowarki LAVA.
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Pokrywka próżniowa LAVA - B

VL0181
67,90 zł
Odpowiednia do naczyń, garnków o średnicy od 7,6 do 14,3 cm. Zamykana przy użyciu pompki próżniowej (należy ją zamówić oddzielnie).
Uniwersalne pokrywki próżniowe

Pokrywka próżniowa LAVA - A

VL0180
45,00 zł
Odpowiednia do słoiczków, naczyń, garnków o średnicy od 4,7 do 11,2 cm. Zamykana przy użyciu pompki próżniowej (należy ją zamówić oddzielnie).
Akcesoria do pakowarek

Korki próżniowe do butelek

VL0090
47,90 zł
Cena za komplet 2 szt. Zestaw nie zawiera pompki, należy ją zamówić oddzielnie.
Akcesoria do pakowarek

Regulator ciśnienia L+

VL0098
76,90 zł
Akcesorium pasujące do pakowarek próżniowych LAVA.
Akcesoria do pakowarek

Przystawka do pakowarek próżniowych LAVA

VL0093
115,90 zł
Akcesorium odpowiednie do każdej pakowarki próżniowej LAVA.Uwaga: przystawkę otrzymujesz GRATIS podczas zakupu dowolnej pakowarki LAVA.
Pojemniki próżniowe Vesta Vac Pojemniki próżniowe Vesta Vac 2
Obecnie brak na stanie
Pojemniki próżniowe Premium

Zestaw 3 pojemników próżniowych Vesta Vac

VP YJS-SET
369,00 zł
Cena za zestaw 3 pojemników. Każdy pojemnik posiada oddzielne oryginalne opakowanie. W zestawie nie ma pompki. Należy ją zamówić osobno lub korzystać ze wskazanych pakowarek próżniowych. Zamykane z użyciem pakowarek próżniowych: Vesta MAGIC VAC LAVA (wymaga posiadania dodatkowego przewodu do zamykania) lub elektrycznej pompki Vesta.
Akcesoria do pakowarek

Uniwersalna pokrywka próżniowa Magic Vac (4-12 cm)

MV ACO1011
55,00 zł
Uniwersalna pokrywka zamykana za pomocą dowolnej pakowarki próżniowej Magic Vac. Przeznaczona do słoików i naczyń o średnicy 4-12 cm. Średnica pokrywki: 12,5 cm
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Technologia pakowania próżniowego żywności przedłuża jej świeżość nawet kilkakrotnie, a posiadanie dodatkowych akcesoriów do pakowarek otwiera szereg cennych możliwości. Takie produkty zwiększają funkcjonalność urządzenia, poszerzając tym samym obszar jego użytkowania. Zapoznaj się z naszą ofertą i przeanalizuj, które z nich odpowiedzą na Twoje potrzeby!

Wygodne porcjowanie i przechowywanie

Żywność, zarówno ta surowa jak i po obróbce termicznej, niespożyta od razu, powinna być prawidłowo przechowywana, tak by jak najdłużej zachować swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Artykuły spożywcze i gotowe dania odpowiednio zabezpieczone (zamknięte próżniowo za pomocą zgrzewarek marki Lava, Magic Vac, Vesta) - odwdzięczą się nawet do 5x dłuższą świeżością! Akcesoria wymienione poniżej doskonale sprawdzą się do porcjowania i lepszej organizacji lodówki, przyczyniając się w efekcie do większej oszczędności czasu i pieniędzy. Jest to możliwe dzięki rzadszym zakupom i nie marnowaniu jedzenia.

Pojemniki próżniowe

Najbardziej popularne akcesoria uzupełniające do zgrzewarek próżniowych. Pomocne w zachowaniu porządku w lodówce i przechowywaniu produktów płynnych, które nie sposób zamknąć w woreczek próżniowy. Każda marka posiada dedykowane do swoich urządzeń pojemniki. LAVA korzysta z modeli Premium – okrągłych lub kwadratowych. Magic Vac oferuje pojemniki z serii Executive i Family Line.

Uniwersalne pokrywki

Pokrywki próżniowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ za ich pomocą możesz zamknąć własne naczynia i garnki. Wystarczy prawidłowo dopasować średnicę produktu. Pokrywki oferowane są zarówno przez markę LAVA jak i Magic Vac.

Przystawka do zamykania próżniowego słoików

Absolutny bestseller wśród akcesoriów do pakowarek próżniowych. To unikalne rozwiązanie, dedykowane jest wyłącznie do urządzeń marki LAVA i Magic Vac. Za sprawą niewielkiej przystawki (nasadki) możesz usunąć powietrze z pasującego szklanego słoika, co otwiera szereg nowych możliwości. Zwykły słoik staje się tańszą alternatywą dla drogich pojemników, pozwala na wygodne porcjowanie gotowych dań, a także ułatwia przechowywanie soków, zup, suszonych grzybów i wiele więcej.

Części zamienne do pakowarek

Znajdziesz tutaj zestawy gum uszczelniających, czy taśmy teflonowe. Są to produkty, które zużywają się podczas długiej eksploatacji, a możliwość ich dokupienia pozwala na dalsze użytkowanie sprzętu. Marka LAVA gwarantuje dostępność części zamiennych przez 20 lat od zakupu urzędzenia.

W czym bezpiecznie przechowywać żywność?

Przede wszystkim w pojemnikach i naczyniach do tego przystosowanych! Wszystkie powierzchnie mające kontakt z jedzeniem muszą być wolne od niebezpiecznych związków, takich jak ftalany i bisfenol A. Dobrze jest również sprawdzić, czy można je zamrażać, ogrzewać (rozmrażanie lub podgrzewanie dań w mikrofalówce), a także myć w zmywarce. Wszystkie opakowania dostępne tutaj spełniają te wymagania.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania