Pojemniki próżniowe Eko-Vacuum

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Linia pojemników Eko-Vacuum łączy w sobie atrakcyjną cenę i bardzo dobrą jakość. Praktyczne zestawy obejmują różnej wielkości pojemniki wraz z ręczną pompką. Bezpieczne w kontakcie z żywnością, wygodne w użytkowaniu. Pojemniki mają ładny wygląd, nie odkształcają się, nie odbarwiają, ani nie asymilują zapachów. Świetnie sprawdzą się w roli praktycznego prezentu. Stosowanie pojemników próżniowych znacząco wydłuża świeżość przechowywanej w nich żywności, pozwala zachować porządek w lodówce i uniknąć mieszania zapachów.

Świeżość nawet 5 razy dłużej

Zamykanie próżniowe naprawdę wiele zmienia, dając nam o wiele więcej czasu na spożytkowanie jedzenia. Dzięki tej możliwości dużo łatwiej zaplanujemy posiłki, rzadziej pójdziemy na zakupy i mniej zmarnujemy. Wszystkie te korzyści wpływają na nasz komfort, satysfakcję, a także oszczędzają nasz czas i pieniądze. Proponowane komplety są bardzo wygodne i praktyczne, a ich zamknięcie trwa dosłownie chwilę. Ręczna pompka jest niewielka i tak naprawdę możemy zabrać ją w dowolne miejsce.

Zestaw pojemników na prezent

Szukasz dobrego i uniwersalnego pomysłu na prezent? Komplet pojemników wraz z pompką to świetny kierunek. Przydają się niemal w każdej kuchni. Wygląd oferowanych opakowań jest naprawdę atrakcyjny i pasuje do każdego wnętrza. Zwróć uwagę, gdyż niektóre potrafią dodatkowo na optymalne przechowywanie jeden w drugim. Oszczędność miejsca to z pewnością poszukiwana cecha.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania