Naczynia ze stali nierdzewnej

Naczynia ze stali nierdzewnej

Naczynia próżniowe ES-line

183,33 zł
Produkt obejmuje naczynie ze stali nierdzewnej wraz z uniwersalną pokrywką próżniową. Zestaw nie zawiera pompki próżniowej, należy ją zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Naczynia próżniowe ze stali nierdzewnej to zarazem nowoczesny wygląd i wysoka jakość. Wśród oferowanych produktów znajdziecie Państwo duże pojemniki gastronomiczne oraz pojemne miski ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się do przechowywania zup, potraw, owoców czy warzyw. Pokrywki, będące w komplecie z naczyniami ES-line, są uniwersalne i nadają się również do zastosowania na własne garnki, co jest bardzo praktyczną właściwością.

Pakowanie próżniowe pozwala unikać marnowania jedzenia, gwarantuje zachowanie świeżości i cennych wartości spożywczych nawet 5 razy dłużej. Tak zamknięte artykuły spożywcze i gotowe dania są chronione przed szkodliwym działaniem tlenu. Warto czerpać korzyści, jakie płyną z tej możliwości.

Stal nierdzewna to wysokiej jakości materiał, lubiany na kuchennym wyposażeniu. Jeśli cenisz sobie naczynia ze stali, z pewnością to rozwiązania dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Marynowanie mięsa pod próżnią

Duże, pojemne misy ze stali nierdzewnej dają możliwość wygodnego marynowania mięsa. Proces usuwania powietrza z naczynia zapewnia natychmiastowe przenikanie przypraw w głąb struktury potraw. W krótkim czasie osiągasz efekt, na który w tradycyjny sposób musisz poczekać dobę. Proponowane w tej kategorii produkty, ze względu na swoją wielkość, świetnie nadają się do tego celu.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania