Naczynia ze stali nierdzewnej

Naczynia ze stali nierdzewnej

Naczynia próżniowe ES-line

183,33 zł
Produkt obejmuje naczynie ze stali nierdzewnej wraz z uniwersalną pokrywką próżniową. Zestaw nie zawiera pompki próżniowej, należy ją zamówić oddzielnie.
Akcesoria do pakowarek

Pojemniki gastronomiczne SB-vac

845,52 zł
Pojemniki gastronomiczne ze stali nierdzewnej zamykane są przy użyciu dowolnej pakowarki próżniowej LAVA. Czas realizacji: do 10 dni roboczych
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Naczynia próżniowe ze stali nierdzewnej to zarazem nowoczesny wygląd i wysoka jakość. Wśród oferowanych produktów znajdziecie Państwo duże pojemniki gastronomiczne oraz pojemne miski ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się do przechowywania zup, potraw, owoców czy warzyw. Pokrywki, będące w komplecie z naczyniami ES-line, są uniwersalne i nadają się również do zastosowania na własne garnki, co jest bardzo praktyczną właściwością. Pakowanie próżniowe pozwala unikać marnowania jedzenia, gwarantuje zachowanie świeżości i cennych wartości spożywczych znacznie dłużej. Tak zamknięte artykuły spożywcze i gotowe dania są chronione przed szkodliwym działaniem tlenu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.