Worki na odzież Magic Vac 45 x 60 cm (2 szt.)

Worki na odzież Magic Vac 45 x 60 cm (2 szt.)

W zestawie: 2 worki 45 x 60 cm

Sposób zamykania: odkurzacz

MV ACB0002
36,00 zł
Brutto

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Worki na odzież Magic Vac 45 x 60 cm (2 szt.)

Worki na odzież Magic Vac 45 x 60 cm (2 szt.)

W zestawie: 2 worki 45 x 60 cm

Sposób zamykania: odkurzacz

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Rodzina produktów Space Off od Magic Vac to sprytne rozwiązania do przechowywania odzieży, pościeli oraz innych tekstyliów.

Zestaw obejmuje 2 worki o wymiarach 45 x 60 cm.

Worki wyposażone są w specjalny wentyl, za pośrednictwem którego usuwane jest powietrze z ich wnętrza. W tym celu wykorzystujemy zwykły, tradycyjny odkurzacz. Takie zamknięcie to doskonała ochrona zawartości przed czynnikami zewnętrznymi, insektami, wilgocią, kurzem itp. Dodatkowym atutem, dla którego często sięgamy po niniejsze rozwiązanie - jest znacząca oszczędność miejsca w szafie, garderobie lub walizce. Nawet do 80%!

Worki na odzież Magic Vac są wytrzymałe i nadają się do wielokrotnego użytku.

  • Materiał: PA (nylon) + PE
  • Grubość: 0,07 mm (PA=0,015 mm, PE=0,0555 mm)

Korzystając z worków próżniowych na odzież zapewniamy sobie miejsce w szafie i garderobie podczas zmiany sezonu. Jednocześnie, możemy być pewni, że nasze rzeczy są odpowiednio chronione. Szczególnie doceniane, gdy istnieje konieczność przechowywania ubrań w miejscach narażonych na wilgoć. Usunięcie powietrze oraz doskonała szczelność to skuteczne zabezpieczenie przed szkodnikami tj. np. mole.

Sprytne rozwiązanie w podróż

Worki na ubrania to produkt, po który często sięga się przed podróżą. Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy zależy nam na oszczędności miejsca, np. w walizce. Jeśli masz problem ze swoim bagażem, warto rozważyć pakowanie próżniowe.

Worki na odzież Magic Vac
Brak komentarzy
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.