Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Woreczki do gotowania metodą sous vide - wyselekcjonowana grupa worków, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, nadających się do gotowania. Do wyboru worki do pakowarek listwowych, komorowych a także szuflad do pakowania próżniowego. Neutralne dla smaku i zapachu. Worki do sous vide są przystosowane także do wieloletniego przechowywania produktów spożywczych w chłodniach i lodówkach. Mocne i wytrzymałe.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 5 spośród 5

Worki próżniowe struktyryzowane (moletowane) R-Vacuum w różnych rozmiarach. Najlepsze do wszystkich naszych urządzeń Lava, innych zgrzewarek, a także do urządzeń komorowych. Worki o wysokiej jakości, mocne i wytrzymałe, produkowane w... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 38,77 zł brutto

Worki próżniowe gładkie, dostępne w trzech różnych rozmiarach. Idealnie nadają się do oferowanych urządzeń Lava (ich używanie jest nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku worków strukturyzowanych) a także do urządzeń komorowych....

SZCZEGÓŁY
cena od 67,95 zł brutto

Worki moletowane RS-Vacuum, super mocne worki ze strukturą o grubości 160µ. Idealne do długotrwałego przechowywania produktów o ostrych krawędziach lub produktów rzemieślniczych. Ok. 70% mocniejsze od worków R-Vacuum, zbudowane z... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 89,00 zł brutto

Folia do pakowania próżniowego E-vac strukturyzowana, w 6-metrowych rolkach. Dostępna w 6 różnych wielkościach. Szczególnie polecana do użycia dla naszych urządzeń Lava, nadaje się również do każdego innego sprzętu, a także do... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 71,92 zł brutto

Woreczki do gotowania sous vide wykonane są z wysokiej jakości folii, przeznaczonej do kontaktu z żywnością. To bardzo ważne, aby materiał w swoim składzie był wolny od plastyfikatorów (100% bez BPA), a także zapewniał doskonałą... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 135,27 zł brutto
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Nowości:
cena od 135,27 zł brutto
SZCZEGÓŁY
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor