Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl
Więcej o... »

Zniżka dla członków PTTK


Zniżka dla członków PTTK


Miło nam poinformować wszystkich członków Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, że w naszym sklepie oczekuje na Państwa RABAT w wysokości 8%. Zniżka obejmuje pojemniki próżniowe, pakowarki i akcesoria do zamykania próżniowego. Nie dotyczy chłodni na zwierzyny. Rabat nie łączy się z innymi promocjami (kodami rabatowymi, akcjami promocyjnymi itp.) i jest odejmowany od cen widocznych na stronie www.vacus.pl.

Przy składaniu zamówienia po raz pierwszy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, z informacją o członkowstwie PTTK. Po weryfikacji Państwa zgłoszenia, otrzymają Państwo rabat 8%.

A zatem! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której znajdziecie praktyczne rozwiązania na przechowywanie żywności, także tej zabieranej na długą wycieczkę! Pakowanie próżniowe pozwala dłużej cieszyć się świeżością i jakością naszego jedzenia. Pamiętajmy, świeże oznacza zdrowe!

Próżniowe zamknięcie, jak się okazuje, może być przydatne nie tylko w kontacie z żywnością. Tak zamknięty ważny ekwipunek (taki, który nadaje się do zamknięcia w worku próżniowym) jest w pełni chroniony przed wilgocią, zamoczeniem, piaskiem i innymi czynnikami niekorzystnymi w kontakcie z naszym bagażem.Pojemniki próżniowe na kanapki - zestaw! Sprytne zamykanie, bez użycia pompki, dzięki czemu z łatwością zamkniesz - otworzysz - zamkniesz pojemnik w każdym miejscu świata! Przekąski i kanapki pozostaną świeże i smaczne, nawet po całym dniu leżenia w plecaku!


Zestaw 3 pojemników próżniowych z pompką - komplet wysokiej jakości pojemników wraz z pompką. Naczynia wykonane z wytrzymałego materiału, trwarde i solidne. Wolne od Bisfenolu A, a więc w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością! 


Pakowarka próżniowa - model V.100 - Często wybierana do zastosowania domowego, szczególnie przez Tych, którzy świadomie i w sposób przemyślany gospodarują żywnością. Także Tych, którzy lubią robić własne przetwory i  chcą cieszyć się nimi znacznie dłużej!
Te i inne produkty możesz kupić z 8% rabatem!

Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor