Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Pakowarki próżniowe Premium to ulepszone wersje zgrzewarek domowych, charakteryzujące się szybszą i wydajniejszą pracą oraz wykonywaniem podwójnego zgrzewu, zapewniającego wyjątkową szczelność. Pakowaczki pracują w trybie ręcznym i automatycznym. Idealne rozwiązanie dla małych firm gastronomicznych. Wysokiej jakości urządzenia do pakowania próżniowego to długoletnia inwestycja, która zapewnia wiele ważnych korzyści. W serii Premium także wyjątkowe modele urządzeń w limitowanej edycji biało-czarnej. Sprzęt firmy Lava objęty jest pięcioletnią gwarancją. W razie pytań, prosimy o kontakt, a po umówionym spotkaniu, zapraszamy do obejrzenia wybranych modeli.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4

Pakowarka próżniowa listwowa V.100 Premium to ulepszona wersja urządzenia V.100. Seria Premium charakteryzuje się wyższą wydajnością pompy (szybsza praca) oraz stabilnym, dwukrotnym zgrzewem. Zgrzewarka V.100 Premium wykonuje do 1000... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 1413,39 zł brutto

Zgrzewarka listwowa V.200 Premium to ulepszona wersja urządzenia V.100. Charakterystyczne dla serii Prenium to: dwa zgrzewy oraz wyższa wydajność pompy, co skutkuje szybszą i efektywniejszą pracą. Model V.200 Premium, oprócz możliwości... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 1684,05 zł brutto

Pakowarka próżniowa V.300 Premium to ulepszona wersja modelu V.300. Serię Premium wyróżniają: wykonywanie dwóch zgrzewów oraz wyższa wydajność pomy, co przekłada się na szybszą i efektywniejszą pracę. Zgrzewarka V.300 Premium... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 1937,99 zł brutto

Pakowarka próżniowa V.300 w nowej, ulepszonej odsłonie, w limitowanej edycji kolorystycznej. Elegancka, biała obudowa z wysokiej jakości tworzywa abs, idealnie dopasuje się do jasnych wnętrz kuchennych. Klasyczna i gustowna czerń to... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 2052,03 zł brutto
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor