I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Torebki próżniowe wraz z wentylami to coraz częściej stosowane rozwiązanie w gospodarstwie domowym, gdyż umożliwia szczelne zamykanie produktów spożywczych bez używania profesjonalnych urządzeń. Nie osiągamy oczywiście tak wysokich efektów jak w przypadku pakowarek próżniowych, natomiast w codziennym użytkowaniu torebek, jesteśmy w stanie znacznie polepszyć gospodarowanie żywnością, przedłużając okres jej przydatności, zachowując smak i aromat na dłużej.

Jak to działa?
Zestaw CLICK zawiera klamry (klipsy) potrzebne do zamknięcia opakowania oraz specjalne wentyle, za pośrednictwem których szybko odpompujesz powietrze z woreczka przy użyciu niewielkiej, ręcznej pompki. Ten specjalny zaworek należy wcisnąć w ściankę opakowania / torebki, w dowolnym, odpowiadającym nam miejscu a następnie użyć go do odprowadzenia tlenu. Tak zamknięte jedzenie, jeśli tego wymaga, należy przechowywać w lodówce. Gotowe! Twoje przekąski są teraz bezpiecznie gdyż przechowywane w najlepszych dla siebie warunkach, pozbawionych tlenu, który sprzyja rozwojowi bakterii i przyspiesza psucie się żywności.

Zalety zestawu CLICK:
- Wentyl, nie wbudowany na stałe do torebki / worka, pozwala użytkować go na różnych opakowaniach, także oryginalnych (np. paczka chipsów).
- Nie potrzebujesz specjalnych woreczków. Wentyle zastosujesz praktycznie na każde oryginalne opakowanie lub własną torebkę.
- Wszystkie elementy zestawu nadają się do wielokrotnego użytku.
- Niewielka, poręczna pompka, dzięki której zamkniesz próżniowo opakowanie, bez użycia profesjonalnych urządzeń.
- Atrakcyjny design akcesoriów.

Wentyle do zamykania próżniowego
Wentyle próżniowe do worków
Zamknięcie próżniowe worków z wentylem
Zalety pakowarek próżniowych LAVA

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.