Przechowywanie próżniowe nie dotyczy wyłącznie żywności. Jak się okazuje, świetnie sprawdza się także w innych dziedzinach, mocno związanych z gospodarowaniem przestrzenią w domu czy mieszkaniu. Problem przechowywania pościeli, kurtek, płaszczy to problem większości z nas i wiąże się, po pierwsze z potrzebnym miejscem, a po drugie z koniecznością zabezpieczenia odzieży.

Zmniejszenie objętości do 75%
Worki do odsysania powietrza to rewelacyjny sposób na oszczędzanie miejsca w szafie i garderobie. Do ich zamknięcia potrzebujemy jedynie zwykłego odkurzacza, który w kilka sekund dokona zaskakującej przemiany. Zawartość torby próżniowej zmniejszy swoją objętość nawet o 75%, a Twoja szafa nagle kilkakrotnie zwiększy swoją pojemność!

Hermetyczne zamknięcie worka chroni zawartość przed wilgocią, kurzem, brudem a także przed molami. Ubrania nie przechodzą niekorzystnym zapachem, nie czeka nas więc kolejne pranie po minionym sezonie. Po otwarciu torby próżniowej odzież powraca do swoich rozmiarów.

Jak zrobić porządek w szafie?
Kluczowym aspektem jest umiejętne zapanowanie nad odzieżą sezonową i rzadko używaną. W tym celu z pomocą przychodzi jeszcze bardziej funkcjonalne rozwiązanie - worki próżniowe z wieszakiem. Dzięki zintegrowanym uchwytom, worki można wygodnie odwiesić do szafy. Jak widać wieszaki na ubrania do szafy mogą być naprawdę wielofunkcyjne!

Sprytne rozwiązania oszczędzające miejsce
Niezwykle popularny problem z miejscem możemy próbować rozwiązać poprzez zagospodarowanie dotychczas nie używanych zakamarków. Wielokrotnie może to być przestrzeń pod łóżkiem. Doskonale sprawdzą się specjalne worki próżniowe z pokrowcem, które swoimi gabarytami umożliwiają wygodne wsunięcie pod łóżko. Ich zamykanie nie różni się od standardowych worków, również wykorzystujesz jedynie zwykły odkurzacz.

Pokrowce próżniowe występują w kilku rozmiarach, w zależności od potrzeb i tego gdzie chcemy je umieścić. Mają bardzo estetyczny wygląd, więc z pewnością zadbają o wizerunek naszej garderoby. To jak prosto je użytkować obrazuje najlepiej poniższy filmik.

Nieocenione przy przepowadzkach i podczas podróży
Oszczędność miejsca ma ogromne znaczenie także podczas wyjazdów, kiedy stoimy przed zadaniem spakowania bagażu oraz podczas przeprowadzek. Torby i worki próżniowe przychodzą nam z pomocą i rozwiążą nielada dylematy z kategorii "z czego tu zrezygnować?". Ponadto, hermetyczne zamknięcie ubrań ochroni zawartość naszej walizki przed niespodziewanymi sytuacjami.

Prezentowane rozwiązania to sprawdzony sposób na ułatwienie sobie wielu czynności, zachowanie porządku i ładu w swojej garderobie, lepsze zorganizowanie szafy i bagażu. Biorąc pod uwagę, że nie jest to produkt jednorazowego użytku, warto zainwestować w solidne, wysokiej jakości artykuły, które posłużą nam na długo w wielu omawianych sytuacjach.

Zalety pakowarek próżniowych LAVA

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.