Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl
Zgrzewarki, woreczki i pojemniki do pakowania próżniowego.
Więcej o... » "Woreczki próżniowe potrzebne od zaraz" - Akcja na terenie Krakowa

"Woreczki próżniowe potrzebne od zaraz" - Akcja na terenie Krakowa


Akcja "Woreczki potrzebne od zaraz"! obejmuje swoim zasięgiem cały Kraków i polega na szybkim i bezpłatnym dowozie woreczków próżniowych / do gotowania sous vide do restauracji i punktów gastronomicznych. Dostawa woreczków następuje w dzień złożenia zamówienia. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego dowozu jest zamówienie woreczków na łączną kwotę min. 200 zł brutto. Jeżeli nie spełniasz tego warunku, możesz również skorzystać z szybkiej dostawy - za dodatkową opłatą 35 zł brutto.

Prosimy, zapoznaj się z regulaminem promocji.


Regulamin akcji "Woreczki potrzebne od zaraz"


1. Usługa darmowej dostawy woreczków próżniowych (określonych w pkt. 4) na terenie Krakowa w ten sam dzień roboczy dotyczy zamówień powyżej kwoty 200 zł brutto.

2. Z usługi "Woreczki potrzebne od zaraz" można skorzystać po potwierdzeniu dostępności wybranego towaru.

3. Dostawa w ten sam dzień obowiązuje w przypadku zamówień złożonych w dniach roboczych od poniedziałku do piątku do godziny 15.00, z wykluczeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

4. Produkty objęte akcją darmowej dostawy:
a) woreczki ekonomiczne gładkie
o grubości 70 µm [zobacz w sklepie]
b) woreczki gładkie G-vac o grubości 120
µm [zobacz w sklepie]
c) woreczki ze strukturą R-vac o grubości 95
µm [zobacz w sklepie]
d) woreczki ze strukturą extra grube RS-vac 160
µm [zobacz w sklepie]

5. Zamówieniea można składać telefonicznie (12 267 77 55), mailowo (biuro@vacus.pl) lub za pośrednictwem sklepu internetowego vacus.pl. W każdym przypadku należy powołać się na promocyjną usługę oraz przekazać informacje o dokładnym adresie doręczenia, osobie odbierającej (wraz z numerem kontaktowym) i godzinach możliwej dostawy (nie mniej niż 3 godziny od złożenia zamówienia).

6. Płatności za zamówione towary należy dokonać w momencie odbioru / doręczenia towaru. Obowiązuje wyłącznie płatność gotówką.

7. Jeżeli kwota zamówienia nie przekracza 200 zł brutto, Klient może zamówić szybką dostawę w ten sam dzień, uiszczając dodatkową opłatę w wysokości 35 zł brutto.

8. Promocja "Woreczki potrzebne od zaraz" organizowana jest przez firmę Chris Krzysztof Sawicki, z siedzibą w Krakowie, przy ul. Szwedzkiej 23/77.

9. Z promocji "Woreczki potrzebne od zaraz" nie można skorzystać w przypadku braku możliwości dojazdu pod wskazany adres lub kiedy jest on poważnie utrudniony.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

11. Promocja obowiązuje od dnia 15.03.2017 r. i trwa do odwołania.
"Woreczki próżniowe potrzebne od zaraz" - Akcja na terenie KrakowaPłatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor